Nietypowe, lecz praktyczne kubki do kawy i herbaty

Grafika dostarczona przez partnera

Wydaje Ci się, że wiesz wszystko na temat kubków do kawy i herbaty? Okazuje się, że producenci nadal potrafią nas zaskoczyć! Oferując wyjątkowe, funkcjonalne kubki sprawiają, że możemy mieć jeszcze większą przyjemność z picia naszych ulubionych napojów. Zobacz kubki, które, choć mało popularne, to jednak mają takie cechy, że trudno przejść obok nich obojętnie!

Praktyczny kubek z zaparzaczem

Chcesz, aby Twoja herbata była esencjonalna, a kawa pełna głębokiego smaku i aromatu? W takim razie koniecznie zaopatrz się w kubek z zaparzaczem. Jeszcze lepiej, kiedy taki kubek ma w zestawie pokrywkę. Ten 3-elementowy zestaw doskonale sprawdzi się podczas codziennych śniadań i kolacji, dłużej będzie trzymał ciepło i sprawi, że świeże ziarna czy suszone liście dłużej będą uwalniały swoje walory.

kubek z zaparzaczem

Grafika dostarczona przez partnera

Porcelanowe kubki z zaparzaczami występują w wielu wariantach. Różnią się pojemnością oraz designem – nie brakuje wśród nich kolorowych propozycji orientalnych, które zbliżają nas do najlepszych praktyk i rytuałów azjatyckich. Wybór tego kubka jest niezwykle praktyczny! Docenisz go za brak fusów, które mają tendencję do pływania po powierzchni i przyklejania się do ust.

Kubki w zestawie z łyżeczkami

To ciekawa propozycja, która sprawi, że codzienne parzenie i picie kawy lub herbaty stanie się wyjątkową przyjemnością. Wiadomo, że najlepiej jest spożywać napoje z kubków, które estetycznie się prezentują. Wtedy cały rytuał staje się jeszcze przyjemniejszy. Widok czarnego kubka ze złotymi detalami i taką samą łyżeczką na pewno poprawi Twój nastrój i pozytywnie nastawi Cię na przeżycie całego dnia.

Kubki, które nie wychładzają napojów

Zamiast wypić gorącą kawę od razu lubisz ją sączyć? Problematyczne jest jedynie wychładzanie napoju. Teraz możesz mu skutecznie zapobiec! Polecamy Ci kubki termiczne, czyli skonstruowane w taki sposób, że utrzymują temperaturę napoju na stałym poziomie. Za to odpowiada wysokiej jakości stal nierdzewna, która jest lekka, a niezwykle skuteczna w ochronie napoju przed wychładzaniem. Nawet kilka godzin utrzyma on ciepło, zatem będzie doskonałym wyborem na wycieczki za miasto – również jesienią i zimą.

Gustowne kubki z pokrywkami

Również klasyczne kubki ceramiczne czy porcelanowe wyposażone w szczelną pokrywkę w pewnym stopniu spowalniając proces wychładzania napojów.

kubki z pokrywkami

Grafika dostarczona przez partnera

Taki kubek do kawy i herbaty okaże się niezastąpiony również podczas parzenia ziółek takich jak melisa czy rumianek.

Efektowny kubek ze słomką

Ten zestaw zdecydowanie przykuwa wzrok i sprawia, że picie codziennych napojów staje się jeszcze przyjemniejsze. Od teraz kawa to nie tylko dawka kofeiny, ale też okazja do sięgnięcia po niezwykle estetyczny kubek i sączenia ulubionej małej czarnej.

kubek ze słomką

Grafika dostarczona przez partnera

Prezentowany wyżej czarny kubek ma niezwykle efektowne żłobienia oraz duże ucho gwarantujące pewny chwyt i zapobiegające poparzeniom. Złota słomka wieńczy całość, sprawiając, że zestaw staje się bardzo elegancki, odpowiedni do użytkowania w domu, a także w biurze.

PODZIEL SIĘ: