Jak poskromić wilczy apetyt w czasie odchudzania?

Jak poskromić wilczy apetyt w czasie odchudzania
I Yunmai z Unsplash

Odchudzasz się i ciągle odczuwasz uporczywy głód? Nie wiesz jak pokonać swój apetyt? Wciąż jesteś głodna? Zobacz, jak możesz się z tym uporać.

Najtrudniejsze są pierwsze dni. Precyzyjnie trzymasz się swojego planu – czy to restrykcyjnej diety, czy też wyeliminowania najbardziej kalorycznych potraw. Za to masz pod ręką surowe warzywa, niskoenergetyczne przekąski, odchudzające herbatki i…. ciągle odczuwasz uporczywy głód. Twoje myśli obsesyjnie krążą wokół jedzenia a uczucie głodu towarzyszy Ci cały dzień, utrudniając normalne funkcjonowanie.

Ostatecznie dieta, która miała sprawić Ci przyjemność, przybiera postać przykrego i trudnego obowiązku. Wytrzymujesz w tym stanie kilka dni i… w końcu rzucasz się na wszystko, na co tylko masz ochotę, tracąc to, co do tej pory udało Ci się wypracować.

Jak temu zapobiec?

Jest tylko jeden sposób, za to bardzo skuteczny. Trzeba „oszukać” ośrodek sytości, jaki znajduje się w mózgu. Ośrodek sytości decyduje, czy odczuwasz głód czy nie. Jeśli do ośrodka sytości dotrze odpowiedni sygnał, przestajesz jeść, jeśli nie, nadal odczuwasz głód.

Jest udowodnione naukowo, że spożywanie posiłków w postaci płynnej – zupy, koktajle, potrawy częściowo zmiksowane wypełniają żołądek zdecydowanie na dłużej. Wszelkie płynne postacie pożywienia mocniej rozciągają żołądek a więc sygnał sytości utrzymuje się dłużej. Przerwy między posiłkami są dłuższe a apetyt maleje.

Jeśli nie masz ochoty na miksowane zupy możesz wykorzystać inny, równie skuteczny sposób. SlimXL Drink to smaczny koktajl, o miłym owocowym zapachu, który ma tylko 4 kcal i skutecznie wypełnia żołądek. Głównym składnikiem SlimXL Drink jest błonnik jabłkowy, który po zmieszaniu z wodą pęcznieje kilkukrotnie szczelnie wypełniając żołądek. W efekcie już 15 minut po wypiciu – taki jest średni czas pęcznienia błonnika, do mózgu dociera sygnał sytości, a Ty tracisz jakąkolwiek chęć na jedzenie.

Oprócz błonnika jabłkowego SlimXL Drink zawiera również Glukomannan, ocet jabłkowy, Chrom, ekstrakt z Garcinia Cambogia, Chitosan i HCA, czyli składniki które skutecznie przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej. Każdy z tych składników od dawna wykorzystywany jest w dietetyce i ma udowodnione działanie.

Pijesz i chudniesz

Tak najkrócej można określić działanie SlimXL Drink. Ten smaczny i pożywny koktajl może być stosowany jako przekąska lub jeden z posiłków. Jeśli wypijesz go na kilka minut przed obiadem, śniadaniem czy kolacją, znacznie ograniczysz jego objętość a nawet pozostawisz nietkniętą porcję.

SlimXL Drink to jeden z elementów najbardziej nowoczesnej kuracji odchudzającej w Polsce, na którą składają się również SlimXL Go – odpowiadający za oczyszczanie organizmu z toksyn i SlimXL Smile, który wspiera układ nerwowy, zapewniając więcej energii. Dlaczego kuracja SlimXL składa się aż z trzech preparatów? Bo tylko w ten sposób można skutecznie wspomóc proces redukcji wagi. Jedna cudowna tabletka odchudzająca nie istnieje.

PODZIEL SIĘ: